Hizmetlerimiz

TABELA

Fikirlerimizi tecrübelerimizle birleştirdiğimiz, son teknoloji makineler ile şekil verdiğimiz, modern ve özgün tabela üretim hizmeti sunuyoruz.

DİJİTAL BASKI

Yüksek kaliteli malzeme ve son teknoloji baskı makinalarımızla, uzun ömürlü üst kaliye UV boya malzemesi ile dijital baskı alanında da yanınızdayız.

CNC – LAZER

CNC Lazer teknolojisi ile uygulanan ve farklı tasarımlarla ahşap ve benzeri ürünler üzerine işlenen özel tanıtım ürünleri ile farkınızı yansıtın.

ARAÇ GİYDİRME

Aracınızın modeline uygun, kalıcı kaliteli malzeme ile dikkat çekici, sade, anlaşılır ve sizi en iyi temsil eden araç giydirme tasarım ve uygulama hizmetleri.

DISPLAY ÜRÜNLER

X-Banner, Roll Up Banner, Stand (Pop-Up) gibi çağın etkili tanıtım ürünlerini de şirket bünyemizde sizlere sunup kalıcı çözümler sunuyoruz.

KUTU HARF

Markanızı en iyi şekilde yansıtan, prestijli, modern ve göz alıcı tanıtım modellerinden biri olan kutu harf tabela, display ve tanıtım uygulamaları. 

KURUMSAL KİMLİK

Markanızı anlaşılır, hızlı ve prestijli şekilde tanıtmak amacıyla hazırlanan tüm tanıtım materyallerini, modern ve özgün uygulamalar ile sunuyoruz. 

TEKNE UYGULAMA

Suya, güneşe ve dış etkenlere dayanıklı malzeme ile giydirdiğimiz, taleplere özel tasarladığımız tekne dışı, konsol, panel uygulamaları. 

Hizmetlerimiz hakkında aklınıza takılan tüm sorular için web sitemizde yer alan WhatsApp butonu ile direk ulaşabilir veya diğer iletişim seçenekleri için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

×